Trajal nastavlja bez poraza, Meševo „palo“ u Resavici

Postavljeno: 07.11.2021

„Gumari“ u Pirotu bolji od Radničkog, Meševo pretrpelo visoki poraz na gostovanju Rembasu

Ovog vikenda odigrano je kompletno 13. kolo Srpske lige Istok. Dve vodeće ekipe, Trajal i Budućnost iz Popovca, zabeležili su nove pobede, pa ostaju u vrhu tabele, dok je trećeplasirani Radnički iz Svilajnca poklekao u Negotinu.

Do novog trijumfa, Trajal je došao u Pirotu, gde je protiv Radničkog slavio sa minimalnih 1:0. Strelac jedinog gola bio je Matejević u drugom poluvremenu, pošto su u prvih 45 minuta mreže mirovale. Na drugoj strani, Meševo je pretrpelo ubedljiv poraz na gostovanju u Resavici, gde je Rembas pobedio sa 5:0, nakon što je veći deo posla obavio već u prvom poluvremenu koje je okončao sa 3:0.

Trajal je ostao jedina neporažena ekipa u ovom rangu takmičenja i sa 28 bodova vodi na tabeli, dok je Meševo – posle šestog poraza – deseto sa 14 bodova. „Gumari“ u narednom kolu dočekuju ekipu Hajduk Veljka iz Negotina, a Meševo na svom terenu igra protiv Radničkog iz Svilajnca.