Nišlije slavile u Kruševcu

Postavljeno: 17.12.2018

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Napredak sa 2:1, u 21. kolu Super lige Srbije

Gosti iz Niša poveli su u 7. minutu golom Nikole Drinčića. Napredak je posle samo dva minuta igre uspeo da izjednači pogotkom Miroljuba Kostića. Radnički je ponovo poveo u 24. minutu golom Nermiana Haskića. Kruševljani do kraja utakmice nisu uspeli da postignu gol, tako da su gosti pobedom od 2:1, odneli sva tri boda u Niš.

Napredak je posle 21, kola i pored poraza zadržao peto mesto u srpskom prvenstvu sa 33 boda. U sledećem kolu kruševljani gostuju ekipi Voždovca u Beogradu.

Radnički je drugi na tabeli sa 50 bodova, devet manje od Crvene zvezde.

Ostali rezultati:

Partizan  – Mačva 0:0, Radnik – OFK Bačka 3:2,  Spartak – Voždovac 3:2, Vojvodina – Proleter 0:0, Čukarički – Crvena zvezda 1:2, Zemun – Dinamo 1:2 i Mladost – Rad 0:0.