Fudbalerke Napretka pobedile u Čačku

Postavljeno: 10.03.2024

U prvom kolu drugog dela prvenstva fudbalerke Napretka su na teškom gostovanju pobedile četvrtoplasirani Borac u Čačku rezultatom 3:0 (poluvreme 2:0).

Čarapanke su povele u devetom minutu kada je  Poljakovićka perfektnu asistenciju Petronijevićke pretvorila u gol.

Drugi gol je delo Tijane Josić koja je postigla evrogol topovskim udarcem sa dvadesetak metara.

Utakmica je rešena u sedamdesetom minutu kada je u nezadrživom prodoru u kaznenom prostoru oborena Petronijevićka a penal je realizovala Poljakovićka.

Posle ovog kola fudbalerke Napretka se nalaze na drugom mestu sa dvadeset pet bodova.

U sledećem kolu koje se igra u nedelju 17. marta pod Bagdalom dolazi Karađorđe iz Topole. Taj susret se igra na stadionu Ratomir Mičić Miče i počinje u 14 časova i 30 minuta.