Fudbaleri Napretka poraženi u Kragujevcu

Postavljeno: 11.03.2023

U 26. kolu Mozzart Bet Super lige fudbaleri Napretka danas su izgubili od Radničkog 1923 u Kragujevcu sa 3:0. Pitanje pobednika rešeno je već u prvom poluvremenu, kada je domaćin stigao do dva gola prednosti, a na suprotnoj strani uspešno odbio sve napade Kruševljana.

U 53. minutu viđen je sporan detalj, a odluka sudije Stojanovića da ne isključi najboljeg igrača Radničkog 1923 Đurića, sigurno će biti predmet stručne analize. Naime, posle jednog prekida Đurić je rukom udario u lice Napretkovog igrača Pantića, ali glavni arbitar mu je pokazao samo žuti karton. Upravo Đurić, koji je i doveo domaće u vođstvo u 12. minutu, je postigao i treći gol u 69. minutu i „potpisao“, posle svega viđenog, zasluženu pobedu Kragujevčana.

Već u sredu Napretkove fudbalere očekuje utakmice osmine finala Kupa Srbije. Gostuju Spartaku u Subotici.