Trajal bez bodova u Vranju

Postavljeno: 06.09.2020

U utakmici 4. kola Prve lige Srbije, „gumari“ pretrpeli poraz na gostovanju Dinamu sa 3:1

Fudbaleri Dinama osvojili su prve bodove u ovogodišnjem šampionatu Prve lige Srbije, savladivši u Vranju Trajal sa 3:1. Kada su Kruševljani već u četvrtom minutu utakmice preko Predraga Pavlovića poveli sa 1:0, izgledalo je da će možda i posle ovog kola domaći ostati bez bodova. Međutim, golom Dimitrova u 29. minutu došli su do izjednačenja, sa kojim se i otišlo na odmor.

U nastavku utakmice, kapitan Mlađan Stevanović doveo je Vranjance u vođstvo u 53, da bi na 3:1 povisio Vladimir Radočaj u 77. minutu utakmice, postavivši tako konačan rezultat utakmice.

Posle trećeg poraza u ovom prvenstvu, Trajal je na 15. mestu tabele sa tri osvojena boda. Idućeg vikenda, u petom kolu, „gumari“ dočekuju sedmoplasiranu ekipu Budućnosti iz Dobanovaca.