Rasadnik ubedljiv protiv Ćuprije

Postavljeno: 21.11.2023

Sinoć je u Hali sportova u Kruševcu KMF Rasadnik iz Velikog Šiljegovca pobedio ekipu Ćuprije rezultatom 8:3 u okviru šestog kola futsal Regionalne lige – grupa Sever

Igrači Vladana Lazarevića su od prvog minuta kontrolisali utakmicu, te su kraj prvog poluvremena dočekali sa prednošću od 3:1. Napadi domaće ekipe su se nastavili i u drugom delu, pa je utakmica završena ubedljivom pobedom Šiljegovčana 8:3.

Igrač utakmice je Mladen Jezdić koji je svoju dobru partiju krunisao sa dva gola. Nikola Miljković je takođe dva puta bio precizan, dok su Tazić, Sibinović, Jevtić i Milićević po jednom zatresli mrežu Ćupričana.

Nakon dva poraza koji su pretrpljeni u samoj završnici protiv Kopaonika u Brusu (3:1) i Despota u Kruševcu (3:4), KMF Rasadnik je pobedio u Majdanpeku (5:0), pa je sinoćnim trijumfom vezao drugu pobedu zaredom, što ih je dovelo na treće mesto na tabeli sa 9 osvojenih bodova i gol razlikom +15.

U preostalim utakmicama šestog kola FSRIS Regionalne lige – grupa Sever, Despot je u Despotovcu pobedio knjaževački Timakum 9:1, Timok u Zaječaru savladao Bor 6:1, Kopaonik je bio bolji od Alasa 2023 4:3, dok je Miners iz Majdanpeka bila slobodna ekipa ovog kola.

U narednom, sedmom kolu, KMF Rasadnik putuje u Kladovo na duel ekipi Alas 2023, dok će u osmom kolu u Hali sportova dočekati KMF Bor.