Meševo i Jedinstvo 1936 pobedili

Postavljeno: 17.03.2024

Posle pobede u prošlom kolu u gostima nad ekipom Dunava u Prahovu fudbaleri Meševa su u ovom kolu na svom terenu teškom mukom pečatirali taj trijumf od prošle nedelje minimalnom pobedom rezultatom 1:0 nad ekipom Vlasine iz Vlasotinca koji se grčevito bore za opstanak u srpskoligaškom društvu pogotkom u finišu meča preko iskusnog Radovanović Andrije koji je mrežu protivnika pogodio u osamdeset i trećem minutu na veliku radost svojih navijača.

Ovom pobedom Meševo sa trideset i šest bodova se i dalje nalazi na drugom mestu na tabeli,a u narednom kolu u subotu 23.03. od 15h gostuje u Nišu kod ekipe OFK Sinđelić. Jedinstvo 1936 je takođe u današnjem osamnaestom prvenstvenom kolu Srpske lige Istok na svom terenu savladalo favorizovani Pirotski Radnički rezultatom od 1:0,a jedini strelac na ovom meču je bio golgeter domaće ekipe Radivojević Mitar koji je u šezdeset i trećem minutu pogodio mrežu Piroćanaca i tako doneo svom timu pobedu i osvajanje velika tri boda.

Posle ove utakmice Kruševačko Jedinstvo 1936 sa dvadeset i šest bodova je na visokom sedmom mestu Srpske lige Istok.U sledećem devetnaestom kolu Jedinstvo 1936 ide kod Jagodine a taj susret je na programu takođe u subotu 23.03. od 15h.