Fudbaleri Trayala nastavili seriju pobeda

Postavljeno: 15.03.2024

U 18. kolu Srpske lige Istok Gumari su savladali Pčinju sa 3:1 i upisali i 18. prvenstvenu pobedu

Nastavili su pobedonosni pohod fudbaleri Trayala i protiv gostiju iz Trgovišta, koji su dugo odolevali pod Bagdalom pokušavajući da osvoje bar bod, koji bi im mnogo značio u borbi za opstanak. Sve što su uspeli bilo je da održe rezultatsku ravnotežu u prvom poluvremenu, iako su u nekoliko navrata opasno pretili.

Osetilo se u igri Gumara odsustvo kvarteta povređenih prvotimaca, kao i zbog kartona suspendovanog kapitena Gogića, ali plan je na kraju ispunjen.

Poveli su Kruševljani u 27. minutu preko Beskorvajnog, a izjednačenje je usledilo posle samo sedam minuta, kada je Ćirković matirao Simića. Pobedu je nagovestio Beskorvajni drugim golom u 57. minutu, a trijumf u samom finišu „potpisao“ Milovan Ilić.

U sledećem kolu Trayal gostuje kod Jedinstva u Paraćinu.