Fudbaleri PPT Trstenik u zoni sumraka

Postavljeno: 24.09.2021

Poslednji poraz fudbalera PPT Trstenik, na svom terenu, protiv ekipe SFS Borac iz Paraćina 0:2 (0:1) zabrinuo je sve ljubitelje fudbala u gradu na Zapadnoj Moravi. Ispadanje iz Srpske lige, koje je pravdano velikim brojem dosuđenih jedanaesteraca za rivale ovog kluba, očito nije jedino opravdanje

Pokušaj da se kriza rezultata prevaziđe u nižem rangu, Zoni Zapad, za momke iz PPT Trstenik bar do sada nije urodio plodom.

Paraćinci su prvi gol postigli preko Simića u 21. minutu i tako se završilo prvo poluvreme. U 70. minutu Rajković je, iz penala, bio strelac drugog pogotka za konačnih 0:2. Dovoljno za kvalitetan tim gostiju i borbu za titulu prvaka.

Bivšem srpskoligašu iz Trstenika predstoji bitka za bolje sutra i povratak poljuljanog ugleda.