Poraz Napretkovih fudbalera u Novom Pazaru

Postavljeno: 17.09.2023

U sedmom kolu Mozzart Bet Super lige Srbije Čarapani su danas izgubili od Novog Pazara u gostima sa 2:1

Pred prepunim tribinama na stadionu kraj Jošanice domaći su poveli već u 11. minutu golom Ergelaša. Napredak je pretio u poslednjih 15 minuta prvog poluvremena, najbolje prilike imali su Bojović i Stoiljković, ali ostala je netaknuta mreža golmana Mirkovića.

U nastavku je viđena ofanziva Kruševljana, a posle nekoliko šansi izjednačio je Ljubomirac u 57. minutu. Pojavio se potom na terenu, u postavi domaćih, nekadašnji reprezentativac i ljubimac Pazaraca Adem Ljajić i posle samo nekoliko minuta evro – golom sa 25 metara „zapečatio“ sudbinu Napretka za konačnih 2:1.

U sledećem kolu, Kruševljani dočekuju Čukarički (ponedeljak, 25.09. – 19 časova).