Fudbaleri Napretka i Spartaka podelili bodove

Postavljeno: 12.02.2024

U 20. kolu Mozzart Bet Super lige Srbije Kruševljani su remizirali sa subotičkim Spartakom – 1:1

U utakmici visokog intenziteta, Napredak je u prvom poluvremenu u potpunosti dominirao, ali posle jedinog trenutka nepažnje primio gol u 18. minutu. Vođstvo Subotičana, međutim, nije demoralisalo Gaćinovićevu četu. Nastavili su domaći da opsedaju Spartakov gol, a upornost i inicijativa su urodili plodom u 39. minutu kada je Stefan Jovanović uspeo da poravna na 1:1.

Nije više bilo golova, pa su bodovi podeljeni na ravne časti, po oceni oba trenera, Vladimira Gaćinovića i Nenada Lalatovića, bio je to i najpravedniji epilog.

U sledećem kolu, narednog ponedeljka (19. 02. – 17 časova), Napredak gostuje u Beogradu kod Voždovca.