Uspešan debi novog šefa struke KK Napredak Junior

Postavljeno: 18.12.2020

Košarkaši kruševačkog Napredak Juniora uspešno su okončali poslednji meč prvog dela šampionata Druge lige pobedom na svom terenu, protiv KK Zdravlje iz Leskovca 88:65 (47:21). Ekipa iz Lazarevog grada pod dirigentskom palicom novog šefa struke Marka Cvetkovića iz Niša, osvojila je ceo plen i šestim trijumfom Napretka, uz pet poraza, nagovestila bolje dane kruševačke košarke

Da je sve bilo u znaku crveno-bele boje govore i rezultati: u prvoj četvrtini 27:10, u drugoj 20:11. Najefikasniji su bili Ilić i Jokić kod domaćina po 12 poena, kod gostiju Jović sa 8 koševa u prvom poluvremenu.

U nastavku 22:28 i četvrtom periodu 19:16. Dovoljno za radost u pobedničkom timu.
U osnovi timska igra, raspoloženi strelci Jokić najviše sa 24 tokom celog meča, a Bjelak i Spasić po 13 u gostujućem sastavu.

Ovako je bilo na promociji novog učitelja košarkaša Napredak Juniora, Marka Cvetkovića iz Niša, koji je preuzeo kormilo Napretka umesto nedavno smenjenog Ljubiše Damjanovića.

Na slikama: Kapiten Napretka, Kruševljanin Dragan Mijajlović u akciji