Trajal remizirao

Postavljeno: 01.03.2023

U 21. kolu Mozzart Bet Prve lige fudbaleri Trajala danas su na domaćem terenu odigrali nerešeno – 0:0 sa ekipom Vršca.
Za razliku od premijere, kada je upisan poraz u susretu sa Novim Sadom, Gumari su danas pružili bolju partiju, ali nisu uspeli da iskoriste ni jednu od šansi, kojih je bilo, posebno u prvom poluvremenu. U nastavku utakmice tempo igre je opao, a u samom finišu iskusni napadač Bratislav Punoševac je promašio – pobedu.

Posle utakmice sa Novim Sadom smo pokazali reakciju u smislu discipline na terenu. Bilo je problema sa povredama i javnu pohvalu zaslužuje Filip Krstić, koji prethodnih mesec dana nije trenirao, a danas je izašao na teren i odigrao, onako muški, 75 minuta i pokazao kako se bori za Trajalov dres. Okrećemo se gostovanju na Ubu, a u međuvremenu ćemo pokušati da dodatno unapredimo igru, posebno u završnici – istakao je posle utakmice sa Vrščanima Milan Nikolić, trener Trajala.