Trajal bolji od Slobode

Postavljeno: 17.09.2022

“Gumari” slavili u devetom kolu Prve lige u Kruševcu protiv ekipe iz Užica sa 2:1.

Najzad su fudbaleri Trajala došli do treće pobede u ovosezonskom takmičenju Mocart bet Prve lige Srbije. Igrajući pred svojim navijačima na Gradskom stadionu, savladali su ekipu Slobode iz Užica sa 2:1.

Dominaciju u prvom delu utakmice materijalizovali su i kroz dva gola. Mrežu gostiju načeo je u šestom minutu Golubović, da bi nakon pola sata igre u strelce uspeo da se upiše i Stojanović, udvostručivši vođstvo “gumara”. U nastavku utakmice napori gostiju da anuliraju prednost domaćeg tima doneli su samo pogodak Ristića u 61. minutu, pa je rezultat od 2:1 ostao do kraja meča.

Trajal je zabeležio treći trijumf ove sezone i uz pet poraza i jedan remi ima deset bodova. U sledećem, desetom kolu, “gumari“ gostuju u Novom Beogradu ekipi Radničkog.

S.M., foto: FK Trayal