Srpska liga: Pobeda Trajala, poraz Meševa

Postavljeno: 21.08.2021

U nastavku takmičenja srpskoligaša grupe Istok, Trajal je pobedio Pčinju, a Meševo je poraženo od Jedinstva

Ove subote odigrane su prve tri utakmice drugog kola Srpske lige Istok. Trajal je došao i do druge pobede, protiv Pčinje iz Trgovišta sa 1:0. U prvom poluvremenu su mreže mirovale, da bi u nastavku bolju igru na terenu Trajal pretvorio u pobedu golom Radosava Aleksića, dovoljnim da sva tri boda ostanu u Kruševcu.

Meševo je u drugom kolu takođe bilo domaćin, ali u 90 minuta utakmice protiv Jedinstva iz Paraćina fudbaleri ovog tima nisu uspeli da zatresu mrežu protivnika, koji je na kraju trijumfovao sa 1:0.

Posle dva odigrana kola Trajal ima maksimalnih šest, dok je Meševo još uvek bez osvojenih bodova. Narednog vikenda „gumare“ očekuje gostovanje u Pupovcu ekipi Budućnosti, dok meševo putuje u Trgovište gde će ga dočekati Pčinja.

S.M., foto: FK Trayal