Remi po meri

Postavljeno: 26.10.2019

Fudbaleri krusevačkog Napretka i Voždovca, po ko zna koji put igrali su nerešeno, jer pod Bagdalom ne pamte kada su Kruševljani u posljednjih nekoliko sezona pobedili Beograđane. Tradicija je i ovom prilikom bila na strani gostiju

U prvom delu susreta prazne puške oba superligaša. Ipak, u 11.minutu reprezentativni golman Mlade reprezentacije Srbije i gostiju Ilić, bez potrebe je oborio je  Gabrića iz Napretka, ali se minut kasnije iskupio, jer je zaustavio šut sa penala koji je uputio Đuro Zec.

U nastavku za nijansu bolji Voždovac u 62. minutu postiže gol udarcem sa dvadesetak metara za rezultat 0:1. Tasić je u 78. mogao i da poveća vođstvo, ali nije.

I Kruševljani su dva puta ozbiljno zapretili, ali se samo na tome i zavrsilo. Strelac izjednačujućeg pogotka za domaće bio je Gavrić u 83. Minutu i susret je završen rezultatom 1:1.

Napredak u sredu gostuje Mladosti iz Lučana.