Novi trener – stara pesma

Postavljeno: 30.01.2021

Fudbaleri kruševačkog Napretka na pripremama u Antaliji (Turska) doživeli su tri poraza u kontrolnim mečevima istim rezultatom – 1:0, na kraju i remi bez golova. Iako su imali šanse, za dosadašnjih 360 minuta nisu uspeli nijednom da zatresu mrežu protivnika

FK Stal Mjelca, Alanija, Dinamo iz Tbilisija, uspeli su da sačuvaju svoju mrežu, a izabranici novog šefa Stručnog štaba crveno-belih, Milana Đuričića, potvrdili su krizu efikasnosti, što je samo nastavak stare prakse ove generacije. Ni u poslednjoj proveri i četvrtom meču, nisu popravili utisak.

Mnogo novina u jedinom klubu u Lazarevom gradu u superligaškom društvu, rukovodstvo, promene trenera, traganje za prinovama koje bi uspele da se ravnopravno nose sa rivalima u eliti, za sada nisu dali očekivane rezultate.

U nastavku šampionata ljubitelji fudbala u ovom delu Pomoravlja, ipak, priželjkuju bolje dane za svoje ljubimce. Da li će se to i obistiniti, krajnje je neizvesno.