Napretkova „petarda“ protiv Vojvodine (5:0)

Postavljeno: 20.04.2019

Fudbaleri Napretka obradovali su ove subote svoje navijače, ubedljivo pobedivši, u 32. golu Super lige Srbije, novosadsku Vojvodinu u Kruševcu rezultatom 5:0

Uspeo je Napredak da bez većih problema dođe do tri boda u utakmici donjeg dela plej-ofa Superlige Srbije. U potpunosti je nadigrao Vojvodinu – od 11 šuteva ka golu sedam su bila u okvir Vojvodine, a čak pet su završila u golu crveno-belih iz Novog Sada.

Do prednosti su došli već u sedmom minutu meča, Đorić je postigao gol za svoju ekipu i najavio pobedu svoje ekipe u ovom susretu.

Svega deset minuta posle vodećeg gola mladi vezista Igor Ivanović postigao je prvi od svoja dva gola na utakmici i na taj način postavio rezultat sa kojim će se otići na pauzu. Gosti su u prvom delu igre pružali dostojan otpor, ali nisu mogli da dođu u bolje prilike za postizanje gola.

Napredak je dobro počeo i drugo poluvreme, ponovo im je trebalo sedam
minuta igre da bi postigli pogodak, strelac je bio devetnaestogodišnji Andrej
Ilić i već tada je bilo jasno da će sva tri boda ostati u Kruševcu.

Nastavila je ekipa Milorada Kosanovića sa napadima, a do još ubedljivije prednosti došli su drugim golom Ivanovića u 73. minutu. Tačku na ovaj