Goleada u Boru i pobeda Čarapana

Postavljeno: 23.04.2024

U okviru 17. kola Regionalne lige – grupa Sever, futsaleri Rasadnika su pobedili Bor u istoimenom mestu rezultatom 7:5 (poluvreme 0:1)

Iako u oslabljenom sastavu, pošto su u Bor doputovali sa svega šest igrača, Šiljegovčani su došli do nove, jedanaeste pobede u četrnaest odigranih utakmica.

Nakon prvog poluvremena, Bor je vodio 1:0, ali je zato u nastavku viđeno čak jedanaest golova na obe strane.

Kod gostiju najefikasniji je bio Stefan Sibinović koji je postigao 4 pogotka, te je trenutno sa 15 golova najbolji strelac ekipe. Pored njega, dva puta je mrežu Bora zatresao David Milićević, a jednom je bio precizan Mladen Jezdić.

KMF Rasadnik se trenutno nalazi na drugom mestu sa 34 osvojena boda. Prvoplasirani Despot ima 38 bodova i utakmicu više, dok se Kopaonik i Timok nalaze na trećem mestu sa 26 bodova.

U poslednjem, 18. kolu, Rasadnik će 29. aprila u kruševačkoj Hali sportova dočekati Timakum iz Knjaževca.