Ubedljiva pobeda Rasadnika u Zaječaru

Postavljeno: 06.03.2024

U prvoj utakmici nakon zimske pauze, futsaleri Rasadnika su sigurnom igrom došli do nove pobede na gostujućem terenu protiv zaječarskog Timoka koji je savladan rezultatom 6:1

Utakmica je rešena već u prvom poluvremenu. Gosti su poveli u 3. minutu preko Marka Milosavljevića, da bi Zaječarci izjednačili u 13. minutu golom Mašića. Usledio je blickrig Šiljegovčana koji u razmaku od 15. do 17. minuta postižu tri pogotka preko Sibinovića, Jezdića i Jevremovića, pa na odmor odlaze sa prednošću od 4:1.

U nastavku KMF Rasadnik u potpunosti kontroliše igru, pa golovima Miloša Petkovića i Aleksandra Milenkovića overavaju pobedu za konačan rezultat 6:1.

Tako je Timok ove sezone pretrpeo drugi poraz od ekipe iz Velikog Šiljegovca, pošto su u Hali sportova Kruševac, u okviru prvog kola, doživeli još ubedljiviji poraz 11:3.

Na tabeli je prvi Despot iz Despotovca sa 24 osvojena boda, ali ga u stopu prate KMF Rasadnik i ekipa Kopaonika iz Brusa koji dele drugo mesto sa 21 bodom. S obzirom da četvrtoplasirani Timok ima 12 bodova, već sada su se prve tri ekipe izdvojile u borbi za prvo mesto i plasman u viši rang.

Upravo se u narednom, jedanaestom kolu igra veliki derbi Rasinskog okruga, kada će u ponedeljak, 11. marta sa početkom u 18 časova, ekipa Rasadnika dočekati Brusjane u Hali sportova Kruševac.