Treća pobeda Rasadnika u nizu

Postavljeno: 28.11.2023

Na gostovanju u Kladovu protiv ekipe Alas 2023, Kmf Rasadnik je ostvario treću pobedu zaredom rezultatom 5:3 u okviru 7. kola FSRIS regionalne lige – grupa Sever

Šiljegovčani su već na poluvremenu vodili 3:1, da bi u nastavku sigurnom igrom zadržali prednost i osvojili nova tri boda.

Dobrom partijom se istakao David Milićević koji je postigao dva gola, dok su po jednom bili precizni Stefan Sibinović, Srećko Rajković i Nikola Miljković.

U preostalim rezultatima 7. kola, Timakum je u Knjaževcu izgubio od zaječarskog Timoka 11:8, Miners je na gostovanju pobedio Ćupriju 8:6, dok je ekipa Kopaonika izgubila u Boru od istoimene ekipe 5:2. KMF Despot je bio slobodan u ovom kolu.

Kmf Rasadnik je na deobi drugog mesta sa 12 osvojenih bodova i gol razlikom +17. U sledećem kolu, koje je na programu 4. decembra u 18 časova, Rasadnik će u Hali sportova dočekati ekipu Bora.