Fudbalerke Napretka igrale nerešeno u Lazarevcu

Postavljeno: 29.04.2024

U 16 kolu Prve lige Srbije za žene,fudbalerke Napretka su igrale nerešeno 2:2 sa Kolubarom u Lazarevcu.Golove za Krusevljanke su postigle Selena Sudimac i Suzana Petronijević,dok su za domaći tim golove postigle Tijana Paunović i Danica Radulović.Na poluvremenu su fudbalerke Napretka vodile 2:1,na početku drugog poluvremena primaju drugi gol na ovom meču,do kraja utakmice su bliže Krusevljanke pobedi ali u 75 minutu Milica Poljaković promašuje jedanaesterac za svoju ekipu i tako na kraju ostaje nerešen rezultat.

Posle ovog kola Napredak sa 37 boda je na drugom mestu sa četiri boda manje od prvoplasiranog Milutinac Zemuna i pet više od trećeplasiranih Lavica Dubočice. U sledećem 17 kolu  fudbalerke Napretka u subotu 04.05. na svom terenu dočekuju Pirotski Radnički taj susret se igra od 17h.