Trajal bolji od Železničara (2:1)

Postavljeno: 23.09.2020

Odigrano je vanredno, 7. kolo Prve lige Srbije. Trajal je u Kruševcu slavio protiv Železničara sa 2:1

Zabeležili su fudbaleri kruševačkog Trajala i treću pobedu u aktuelnom prvenstvu Prve lige Srbije. U utakmici sedmog kola, odigranoj na stadionu Mladost u Kruševcu, nadigrali su pančevački Železničar i na kraju slavili sa 2:1.

Trajal je poveo već u 11. minutu utakmice, preko Ivice Jovanovića, ali je samo četiri minuta kasnije Danilo Kovačević doneo izjednačenje gostima.

Odluka o pobedniku pala je u 79. minutu, kafa Stefan Golubović postiže gol za pobedu „gumara“.

Ekipa Trajala sada je sa 10 bodova (po tri pobede i poraza, uz jedan remi) deseti na tabeli. U nastavku prvenstva očekuje ga, u osmom kolu, gostovanje u Leskovcu GFK Dubočici.