SPORT: Napredak poražen od Sarajeva

Postavljeno: 07.02.2019

U poslednjoj proveri na pripremama u Antaliji, fudbaleri kruševačkog Napretka doživeli su poraz od Sarajeva 1:2( 1:1).

Poveli su igrači Sarajeva pogotkom Rahmanovića u 12. minutu, izjednačio je Alivodić u 43., Halilović se potrudio u 61. i postigao gol za pobedu.

U nastavku igre Djokić iz Napretka dva puta je propustio priliku da izjednači.

I Trajal izgubio

Fudbaleri kruševackog Trajala, u prijateljskom meču, ugostili su Smederevo i poraženi su rezultatom 1:2(1:1).

Gol za domaće postigao je Milošević u 27. minutu, strelci za goste bili su Nikolić u 16. i Todorović u 84.

Temnić savladao Sinđelić

Srpskoligaš Temnić 1924, u pripremnom meču za prolećni deo prvenstva,pobedio je sinoć ekipu Sinđelića sa 3:2 (2:0).

Golove su postigli Pavlović u 2. Kolarevic u 18. i Ristic u 80. minutu, za  tim iz Varvarina Stankovic u 68. iz penala za goste i Nikolic u 78. minutu.

Superliga za kuglaše – dno dna

Kuglasi krševackog Car Lazara nikako da osete slast pobede Ovom prilikom izgubili su u gostima Metalci u Gornjem Milanovcu 3573:3407 oborenih čunjeva ili 7:1 igraci na igrača.Kruševljani su poslednji deseti na tabeli sa dva boda,uz 12 poraza i jedan remi.