Poraz Trajala u Novom Sadu

Postavljeno: 28.08.2022

„Gumari“ pretrpeli i treći prvenstveni poraz ove sezone, od ekipe Novi Sad 1921 sa 2:1.

Mreže su na stadionu u Novom Sadu mirovale samo do desetog minuta, kada je Mitar Radivojević postigao gol za rano vođstvo gostiju iz Kruševca. Ono je, međutim, potrajalo samo do 34. minuta utakmice, kada je Srđan Vujkalija doneo izjednačenje za Novi Sad  1921 i sa nerešenih 1:1 otišlo se na pauzu.

Kada su svi na stadionu bili uvereni da će se meč petog kola Prve lige Srbije tim rezultatom i okončati, Luka Serdar je ipak uspeo da zatrese mrežu Trajala i donese pobedu svom timu sa 2:1.

Trajal je pretpeo i treći poraz u aktuelnom šampionatu i ostaje na šest osvojenih bodova, što je učinak koji mu trenutno donosi devetu poziciju na tabeli. „Gumari“ gostuju i u narednom kolu, ekipi OFK Vršca, koja je sa deset bodova četvrta na tabeli.