Poraz stonotenisera Napada vredan titule!

Postavljeno: 13.04.2021

U najbitnijem meču sezone, igrači kruševačkog tima poraženi su od Prve petoletke i izgubili sve šanse za osvajanje prvenstva

U 17. kolu Druge lige, za kruševačke stonotenisere je bilo “bili ili ne biti”. Dočekali su odličnu ekipu Prve petoletke iz Trstenika, koja je na kraju ubedljivo trijumfovala sa 4:0.

Na početku su su se sastali Milan Mirković iz STK Napad i Mateja Šujica iz ekipe Prve petoletke. Mirković je krenuo odlično, ali je nakon vođstva od 2:1 dozvolio protivniku preokret. Branislav Smiljković imao je težak zadatak jer je sa druge strane stola bio najuspešniji igrač lige, Radovan Žunjanin, koji je pobedio u tri seta.

Vasilije Miletić za protivnika je imao Miloša Jovanovića, ali nije uspeo da izađe na kraj sa njim, uprkos nekoliko set lopti koje nije iskoristio onda kada je to bilo najpotrebnije. Ni Milan Mirković nije uspeo da nadigra Žunjanina, koji je sa 3:0 potvrdio pobedu gostiju i već sigurnu titulu i plasman u kvalifikacije za Prvu ligu.

Stonotenisere Napada u nedelju, od 13 sati, očekuje gostovanje Lali u Majuru.