Plivačima Palestre osam medalja u Leskovcu

Postavljeno: 29.02.2016

Na Državnom prvenstvo Specijalne olimpijade Srbije u plivanju u Leskovcu, na bazenima Dubočica, plivačka ekipa Palestre osvojila je osam medalja

Palestra9Kristijan Masini osvojio je dva zlatna odličja, za pobede u trkama na 100 i 200 metara prsno. Srebrne medalje su osvojili Andrijana Radojković (kraul), Danijela Radojković (25 metara prsno), Miloš Đokić (100 metara kraul) i Aleksa Ćirić (100 i 200 metara prsno), dok je bronza pripala Andrijani Radojković na 25 metara kraul

Učestvovale su ekipe iz 11 gradova u kojima postoje i rade sportski klubovi dece i omladine sa posebnim potrebama. U Palestri se nastavljaju pripreme za sledeća takmičenja, a već u martu to je Državno prvenstvo Specijalne olimpijade Srbije u stonom tenisu.