Minimalan poraz „gumara“ od Žarkova

Postavljeno: 22.11.2020

U 16. kolu Prve lige Srbije, Trajal je izgubio bodove na gostovanju Žarkovu koje je trijumfovalo sa 1:0

Nakon što su u porethodna dva kola prvenstva Prve lige Srbije fudbaleri Trajala vezali remije protiv vodećih ekipa na tabeli, Kabela i Radničkog 1923, otputovali su „gumari“ na gostovanje ekipi Žarkova sa dosta optimizma. Svakako, ne bez pokrića.

Nažalost, utakmicu su izgubili minimalnim rezultatom 1:0, golom koji su primili na početku drugog poluvremena. Strelac – ispostaviće se jedinog pogotka na utakmici – bio je Nikola Nović u 46. minutu.

Solidnu igru i prilike koje su imali „gumari“ nisu uspeli da krunišu makar jednim postignutim golom, pa ostaju na 19 osvojenih bodova i 11. mestu na tabeli.

U narednom, 17. kolu, Trajal gostuje u Čačku ekipi sa sredine tabele, Borcu 1926.