KMF Rasadnik pobedom završio sezonu

Postavljeno: 30.04.2024

U okviru poslednjeg, 18. kola Regionalne lige – grupa Sever, futsaleri Rasadnika su sinoć u Hali sportova pobedili Timakum iz Knjaževca rezultatom 7:2 (poluvreme 6:1), čime su prvenstvo završili na visokom drugom mestu

Izabranici Vladana Lazarevića su pitanje pobednika rešili već u prvom poluvremenu het-trikom Stefana Sibinovića, najboljeg strelca ekipe, kao i golovima Srećka Rajkovića, Aleksandra Milenkovića i Andrije Jevtića.

U nastavku, David Milićević je povećao prednost domaćih, da bi Knjaževčani golom pet minuta pre kraja susreta samo ublažili poraz, te je utakmica završena rezultatom 7:2.

Šiljegovčani su prvenstvo završili sa trinaest pobeda, jednim remijem i dva poraza, uz pozitivnu gol razliku od 89 datih i 37 primljenih golova. Sa 40 bodova, završili su na drugom mestu, jednim bodom manje od prvoplasiranog Despota koji će se naredne sezone takmičiti u Trećoj futsal ligi Istok.

Na trećoj poziciji je završio Kopaonik iz Brusa sa 29, dok je zaječarski Timok zauzeo četvrto mesto sa 26 bodova, uz napomenu da trenutno obe ekipe imaju utakmicu manje.

Iako nisu izborili plasman u viši rang, futsaleri Rasadnika mogu biti zadovoljni sezonom u kojoj su prikazali napadački stil igre, te kao jedini klub malog fudbala sa teritorije grada Kruševca, uspešno predstavljali kraj iz kojeg dolaze.