„Gumarima“ i Meševu po bod u trećem kolu Srpske lige

Postavljeno: 29.08.2021

U nastavku takmičenja Srpske lige Istok, Meševo osvojilo prvi bod ove sezone, dok je Trajal sačuvao status neporažene ekipe „Gumari“ su ove nedelje, u derbiju kola, gostovali u Popovcu ekipi Budućnosti.

Bio je to duel dve neporažene ekipe u dosadašnjem prvenstvu i obe su to ostale i posle ove utakmice. Igrali su rivali veoma rezervisano, u 90 minuta meča nije viđeno mnogo toga, pa ni golova, tako da je utakmica završena bez golova, 0:0.

Zato je Meševo imalo više razloga za radost, jer je u trećem kolu došlo do prvog boda ove sezone. Izboren je na gostovanju u Trgovištu, gde je utakmica završena rezultatom 1:0. Meševo je dobilo prvo poluvreme minimalnom prednošću, koju je domaći tim anulirao u nastavku utakmice.

Trajal je četvrti na tabeli sa sedam bodova (dve pobede i remi), dok je Meševo sa jednim bodom trenutno na 13. mestu tabele. Trajal u narednom kolu dočekuje Dubočicu iz Leskovca, domaćin će biti i Meševo, ekipi OFK Brzi Brod iz istoimenog mesta.
S.M., foto: FK Trayal