Fudbalerke Napretka častile Heroj sa jedanaest

Postavljeno: 24.03.2024

Posle prošlonedeljne ubedljive pobede na svom terenu nad Karađorđem iz Topole rezultatom 10:0, fudbalerke Napretka su ponovile pravu goleadu i u okviru 12 kola deklasirale na gostujućem terenu Heroj Polet u Beogradu i pobedile ga sa 11:0(poluvreme 4:0).Nastavljena je lepršava ,efikasna i borbena igra devojaka iz Lazarevog grada pa su i ljubiteljima fudbala u glavnom gradu priredili pravu rapsodiju u crvenim dresovima.

Na terenu Kruševljanke su delovale kao sinfonijski orkestar a dirigent tog orkestra golgeter bez mane i straha Suzana Petronijević je sa šest postignuta gola na ovom meču torpedovala domaći sastav.

Golove za Čarapanke su još postigli: Milica Poljaković dva puta i po jednom mrežu Heroja su pogodile Selena Sudimac,Teodora Jovanović i Nađa Gavrilović. Posle ovog kola fudbalerke Naprrtka se nalaze na prvom mestu sa 31 bodom ispred Milutinac Zemuna sa 30 boda(i dve utakmice manje) i Lavica Dubočica sa 23 boda.

U narednom 13 kolu pod Bagdalu dolazi Moskva iz Novog Sada pa ljubitelji fudbala i navijači Napretka jedva čekaju taj meč kako bi uživali u još jednoj goleadi koju priželjkuju od svojih ljubimica.

Taj susret se igra u nedelju.31. marta od.15h i 30 minuta na stadionu Ratomir MicićMiće.