Fudbaleri Trayala poraženi u Kupu od Zvezde

Postavljeno: 18.10.2023

U šesnaestini finala Kupa Srbije Gumari su danas izgubili, na domaćem terenu, od Crvene zvezde sa 6:0

Iako u većem delu utakmice ništa nije slutilo na rezultatsku katastrofu, mladi igrači iz tabora srpskog šampiona u finišu utakmice su izrešetali mrežu Trajala. Posle prvog poluvremena Zvezda je imala minimalno vođstvo do kojeg je stigla posle autogola Spasojevića u devetom minutu. Na 2:0 je podigao Senegalac Ndiaje u 53. minutu, a onda su se u poslednjih 15 minuta raspucali Zvezdini „klinci“ i golman Jovanović, koji je branio dobro 75 minuta, je morao još četiri puta da vadi loptu iz mreže.

Dva puta je pogodio Kruševljanin Jovan Šljivić, u listu strelaca su se upisali i Knežević i Mijatović. Na suprotnoj strani imali su domaći idealnu šansu, iz penala, da postignu bar počasni gol, međutim, Đurović nije bio precizan.