Fudbal: Napredak poražen u Lučanima

Postavljeno: 13.04.2019

U prvom kolu plej-ofa Super lige Srbije, u Lučanima je Mladost savladala Napredak. Posle 90 minuta sasvim solidnog fudbala, domaća ekipa je bila bolja za gol – 2:1

Pre deset dana Mladost je u Lučanima pobedila Napredak sa 2:0, a ovog puta su Kruševljani uspeli da dođu do počasnog gola. Domaćin je rano poveo, već u šestom minutu. Strelac je bio Janko Tumbasević. Ipak, izabranici Milorada Kosanovića su uzvratili dvadesetak minuta kasnije i pogotkom Ivana Đorića izjednačili.

Odolevali su zatim Kruševljani do 51. minuta, kada je Vladimir Radivojević našao put do njihove mreže za 2:1, za pobedu Mladosti.

Napredak je „skliznuo“ za jednu poziciju na tabeli i sada je sedmi sa 21 bodom, jednim više od osmoplasirane Vojvodine, koju doćekuje u narednom kolu, u nedelju, 21. aprila.