Anastazija pokupila odličja na Prvenstvu Srbije

Postavljeno: 04.06.2024

Plivački klub Napredak učestvovao je proteklog vikenda na Otvorenom prvenstvu Srbije, na kome je njegova takmičarka Anastasija Dimitrijević osvojila tri medalje

Takmičenje je održano minulog vikenda u Beogradu i njemu je učestvovalo 373 plivača iz 38 klubova i sedam zemalja (Bosne i Hercegovine, Severne Makedonije, Albanije, Rumunije, Poljske, Turske i Srbije).

Kruševac je predstavljalo osam plivača koji su ostvarili dobre rezultate, plivajući svoja najbolja vremena. Najuspešnija među njima bila je Anastasija Dimitrijević koja je osvojila tri medalje: u kategoriji mlađih juniorki, na 200 metara mešovito okitila se bronzanim odličjem, srebro je osvojila na 100 metara prsno, dok je još jednom bila trećeplasirana u apsolutnoj kategoriji.