Trayal sa Timočninom igrao do trećeg minuta

Postavljeno: 21.04.2024

U 23. kolu Srpske lige Istok Trayal je trebalo da odigra utakmicu sa Timočaninom iz Knjaževca na neutralnom terenu u Pirotu usled kazne i suspenzije terena u Knjaževcu zbog nereda u ranijim utakmicama od strane navijača i FK Timočanin.

Utakmica je počela i trajala svega tri minuta, prvo je u tom minutu pogodak za Trayal postigao Aleksa Beskorvjani  da bi nedugo zatim Timočanin ostao na terenu sa svega šest igrača usled navodne povrede jednog svog igrača.

Pošto je po propozicijama takmičenja FSS propisano da ekipa može na terenu da igra sa minimum sedam igrača sa kolko su i Knjaževčani i počeli ovaj meč, a u tom momentu su ostali sa šest igrača na terenu, sudija  je označio kraj meča

.Takmičarski organi će po propozicijama registrovati ovaj susret službenim rezultatom 3:0 i pokrenuće disciplinski postupak protiv ekipe Timočanina. Ovo ce biti dvadeset i treća pobeda u nizu za Trayal.

U narednom, vanrednom kolu, koje se igra u sredu 24. aprils Trayal u Kruševcu igra sa ekipom Dunava iz Prahova