Trajal ubedljiv protiv Jagodine (3:0)

Postavljeno: 25.03.2021

Gumari su najzad odigrali dobru utakmicu krunisanu sa tri gola. U 23. kolu Prve lige Srbije trijumfovali su protiv Jagodine sa 3:0

Kruševljani su u meču protiv Jagodine zabeležili osmu pobedu u ovom prvenstvu i osvojili tri važna boda, što ih je popelo na 11. mesto tabele.

Vođstvo je domaćem timu doneo Aleksandar Trajković u 20. minutu utakmice i sa rezultatom 1:0 otišlo se na odmor. U nastavku utakmice, sve je praktično rešio Igor Savić, za tri minuta. Najpre je u 71. minutu utakmice udvostručio vođstvo svog tima, da bi u 74. i konačno presudio gostima iz Jagodine, postigavši gol za konačnih 3:0.

Trajal sa 29. bodova sada predvodi grupu timova iz tzv. zone ispadanja. U sledećem kolu gostuje u Pančevu ekipi Železničara i, u slučaju pobede, najzad bi uspeo da izađe iz te zone, što za tim iz Kruševca svakako i jeste imperativ.

Inače, u ovom kolu je najzanimljivije definitivno bilo u Loznici, gde je domaćin počastio Dubočicu sa sedam golova u mreži – 7:0 (3:0). Zemun je u derbiju začelja savladao Slogu na svom terenu minimalnim rezultatom i poslao kraljevačku ekipu na dno tabele. Minimalne pobede upisali su još i Sremska Mitrovica na gostovanju čačanskom Borcu, odnosno Dinamo Vranje protiv dobanovačke Budućnosti.