Trajal došao do druge pobede u sezoni

Postavljeno: 23.08.2022

Fudbaleri Trajala zabeležili su i drugu pobedu u aktuelnoj Mozzart bet Prvoj ligi Srbije, jer su u Kruševcu pobedili Zlatibor sa 2:1.

„Gumari“ su u četvrtom kolu prvoligaškog šampionata zabeležili pobedu protiv Zlatibora i tako došli do novih bodova, posle dva uzastopna prvenstvena poraza.

Domaći tim je došao do vođstva u 22. minutu utakmice preko iskusnog Predraga Pavlovića. I kada je već izgledalo da će  utakmica biti završena minimalnom pobedom Trajala, Zlatibor je izjednačio u 84. minutu preko Luke Čumića. Uzbuđenjima tu, međutim, nije bilo kraja – Igor Savić u 87. minutu vraća vođstvo „gumarima“ i, ispostaviće se, postavlja konačan rezultat meča – 2:1 za Trajal.

Posle druge pobede ove sezone, Trajal se popeo na sedmu poziciju na tabeli, sa šest bodova. Idući protivnik mu je RFK Novi Sad 1921, kome gostuje ovog vikenda.