Napretku samo bod protiv Proletera, poraz Trajala u Milanovcu

Postavljeno: 05.12.2018

Napredak je ponovo osvojio samo bod, remizirajući u utakmici 19. kola Super lige, u Kruševcu sa novosadskim Proleterom 1:1

Ekipi Milorada Kosanovića na stadionu Mladost nije bilo dovoljno ni vođstvo golom Miloša Vulića iz penala, kao ni rano isključenje defanzivca gostiju
Mitra Čukovića, koji je napustio teren u 28. minutu. Konačan rezultat ipak je
postavio Aleksandar Tanasin, preciznim udarem u 58. minutu.

Petoplasirani Napredak ovog vikenda u Beogradu gostuje lideru na tabeli, Crvenoj zvezdi.

Treći uzastopni poraz „gumara“!

U nastavku tamičenja Prve lige Srbije, Trajal je u 21. kolu gostovao u Gornjem Milanovcu i pretrpeo treći uzastopni poraz. Fudbaleri Metalca su slavili sa 3:1 (srelci: Vukadin 2. minut, Rovčanin 40. jedanaesterac, Grbović63 / Jovanović 26). Trajal je tako ostao na 24 osvojena boda, a učinak i poziciju na tabeli pokušaće da poboljša već u nedelju (9. decembar), kada u Kruševcu dočekuje OFK Žarkovo.