Rukometašice Napretka pobedile u Kragujevcu

Postavljeno: 29.04.2024

trećem kolu Plej aut-a Super lige Srbije za žene u rukometu,Napretkove rukometašice su ostvarile veliku pobedu kod direktnog konkurenta za opstanak Radničkog u Kragujevcu rezultatom 28:26.Svesne značaja utakmice Zorkice su od samog starta krenule silovito i bile konstantno u vođstvu pa su prvo poluvreme rešile u svoju korist 15:12.U drugom poluvremeno nastavljaju sa dobrom igrom i na kraju ostvaruju zlata vrednu pobedu.

Posle ove utakmice rukometašice Napretka su na četvrtom mestu sa 11 bodova čak tri više od Kragujevcanki i četiri boda manje od trećeplasirane Mladosti iz Nove Pazove. U narednom kolu carapanke gostuju kod Vojvodine u Novom Sadu,taj susret se igra u četvrtak 02.05. od 19h i 30 minuta.