Remi vaterpolista Rasine u Bečeju

Postavljeno: 13.02.2022

Vaterpolisti kruševačke Rasine, u 12. kolu Prve A lige, osvojili su bod u gostima VK klubu Bečej, rezultatom 11:11, po četvrtinama 1:1, 5:2, 2:3 i 3:5.

-Lepa i zanimljiva utakmica, koju smo mogli i da dobijemo. Jer, minut pre kraja susreta imali smo 10:11, ali smo zatajili i prepustili praktično bod domaćinu. U svakom pogledu ovo je bio zanimljiv meč, jer valja podsetiti da je VK Bečej svojevremeno, u bivšoj Jugoslaviji, bio među vodećim klubovima u državi i van nje. Sada su se okolnosti promenile pa eto i nas iz Kruševca sa takvim rivalom u istoj grupi – kaže šef struke gostiju Vladimir Tomašević.

Vaterpolisti Rasine u 13. susretu sastaju se sa VK „Vukovi“ sa Novog Beograda, a Rasina očekuje dobru igru i rezultat.