Poraz Napretkovih fudbalera pred start plej-ofa

Postavljeno: 14.04.2024

U 30. kolu, poslednjem u preliminarnoj fazi šampionata, Kruševljani su neočekivano izgubili na domaćem terenu od Radnika – 0:2, ali takmičenje ipak nastavljaju u društvu najboljih, u plej–ofu

Ostaće ova utakmica upamćena, pre svega, po debiju mlađanog golmana Lazara Balevića, koji još uvek nema 17 godina. Primio je dva gola, ali i imao nekoliko izvanrednih intervencija, kojima je osujetio goste da ne zabeleže i ubedljiviju pobedu.

Radnik je stigao do vođstva već u 12. minutu, posle prvog pravog napada: Anđelkovićje centrirao sa desne strane, a Hajdarević pronašao lopti pravi put do mreže. Konačan ishod postavljen je u 88. minutu, a strelac je bio Duronjić. U međuvremenu, viđeno je sijaset šansi pred golom Ranđelovića, ali ni jednom nisu uspeli da ga matiraju Napretkovi napadači.

Plej – of počinje sledećeg vikenda, a na startu Kruševljani gostuju kod Mladosti u Lučanima.