Poraz košarkašica Bagdale na startu sezone

Postavljeno: 15.10.2024

Kao novopečene članice Druge lige Srbije, košarkašice Bagdale su pretrpele visok poraz na svom parketu od kragujevačke ekipe SPD Radnički d.o.o. 49:63 (3:17, 21:13, 15:17, 10:16)

Već u prvoj četvrtini, domaća ekipa se propisno ispromašivala postigavši svega tri poena. Kragujevčanke to koriste i već nakon prvih deset minuta stiču veliku prednost od četrnaest poena razlike koju su sačuvale do kraja utakmice.

Sa dvanaest postignutih poena, Golubovićka je bila najefikasnija u ekipi Bagdale, dok se kod gostiju sa trinaest poena istakla Milutinovićka.

U narednom, drugom kolu, košarkašice Bagdale će se sastati sa beogradskim Radničkim na Crvenom krstu, a taj susret je planiran u subotu, 19. oktobra sa početkom od 19 časova.