Pobeda Napretkovih fudbalera u Lučanima

Postavljeno: 16.12.2023

U 19. kolu Mozzart Bet Super lige Srbije Čarapani su pobedili Mladost – 2:1, na tradicionalno teškom gostovanju u Lučanima

Vodili su puleni trenera Gaćinovića 75 minuta u Dragačevu. Stigli do prednosti u 26. minutu, kada je Zličić uspeo da matira odličnog golmana Stamenkovića. Imali potom nekoliko dobrih prilika da uvećaju prednost i reše sve dileme pre završnice, koja je bila – za infarkt.

Igrao se prvi, od sedam minuta sudijske nadokande vremena, kada je Frajdej uspeo da izjednači. A, onda u poslednjem, posle kornera, a loptu je iz ugla na prvu stativu ubacio Zličić, dočekao je Đorđe Jovanović i skrenuo ka golu, pogodila je kapitena domaćih Miloševića i završila u mreži za izuzetno značajnu pobedu. Usledila je erupcija oduševljenja među Čarapanima, i kraj utakmice, koju je obeležila i povreda golmana Savića.

Prema poslednjim informacijama čuvar Napretkove mreže Savić oseća se dobro, a morao je van igre u 72. minutu, posle sudara sa protivničkim igračem. Ostao je na travi Savić posle duela sa Miloševićem, intervenisala je lekarska ekipa Kruševljana, stigla su ubrzo i kola hitne pomoći, a na gol je stao Bajić…

U poslednjoj ovogodišnjoj utakmici Kruševljani gostuju kod TSC – a u Bačkoj Topoli narednog petka.