Pobeda Meševa, bez golova na utakmici Jedinstva 1936

Postavljeno: 25.04.2024

U vanrednom, 25. kolu Srpske lige Istok, Meševo je na svom terenu, u tvrdoj i neizvesnoj utakmici, uspelo da ostvari minimalnu pobedu savladavši Radnički iz Pirota rezultatom 1:0 (poluvreme 0:0)

Pobednonosni pogodak za domaću ekipu je postigao Nemanja Stevanović u samom finišu utakmice, tačnije u 88. minutu. Glavni sudija na utakmici, Nikola Đorđević je pokazao čak tri crvena kartona i to dva igračima Meševa (Marku Đorđeviću i Andriji Radovanoviću), dok je Novak Petrović „pocrveneo“ u ekipi Piroćanaca.

Jedinstvo 1936 je kao domaćin remiziralo sa tvrdom ekipom SFS Borca iz Paraćina, pošto se utakmica završila nepopularnim rezultatom 0:0. I pored želje Kruševljana da se zabeleži pobeda, kako bi dodatno napredovali na tabeli, na kraju su morali da se zadovolje jednim bodom.

U narednom, 26. kolu koje je na programu u subotu, 27. aprila, od 16:30 časova Meševo gostuje Đerdapu u Kladovu, dok Jedinstvo 1936 putuje u Svilajnac na duel sa Radničkim.