Napredak poražen od Radnika u Surdulici (1:0)

Postavljeno: 16.03.2019

Nastavlja se Napretkov superligaški prolećni hod po mukama. Kruševljani još ne znaju za pobedu u drugom delu sezone, a danas su položili oružje u Surdulici. Na kraju je bilo 1:0 za domaću ekipu

I u 27. kolu Kruševljani su ostali bez bodova. U Surdulici su pretpeli poraz minimalni poraz od Radnika.

Domaćini su imali više šuteva u okvir gola, više kornera i na kraju veći posed lopte. Na kraju je presudio pogodak Miloša Milovanovića u 56. minutu. Napredak je pokušavao, ali ponovo bez pravog efekta. Kruševljani su završnicu utakmice odigrali nekompletni, pošto je u 82. minutu isključen Anes Rušević.

Gol Milovanovića je bio dovoljan da domaćoj ekipi donese desetu pobedu u ovom prvenstvu, pa su sada Napredak i Radnik izjednačeni po broju bodova na tabeli, po 35.

U sledećem kolu koje je na programu 30. marta, posle pauze zbog igranja reperezentacije, Napredak se još jednom susreće sa Partizanom, od koga je nedavno poražen u četvrtfinalu Kupa Srbije u Kruševcu sa ubedljivih 4:0.