Jedinstvo 1936 pobedilo u Svilajincu, Meševo nije otišlo u Kladovo

Postavljeno: 28.04.2024

Jedinstvo 1936 je u 25. kolu Srpske lige Istok pobedilo Radnički u Svilajincu minimalnim rezultatom 1:0.

Sama utakmica je bila tvdra, svih 90 minuta igralo se između šesnaesteraca, bez mnogo šansi .Odbrane oba tima su dobro funkcionisale, pa je gostujuća ekipa iz Kruševca iskoristila nepažnju odbrambenih igrača domaćina pa je preko spretnog Marka Ristića u 8. minutu postigla gol sto im je donelo pobedu i bodovni konto uvećalo za tri boda.

Ekipa Meševa nije odigrala svoj meč u Kladovu sa Đerdapom usled kvara na autobusu sa kojim su krenuli na put, pošto nisu obezbedili drugi prevoz nisu nastavili put Kladova.
Termin novog meča će biti naknatno određen od strane komesara za takmičenje Srpske lige Istok.

U narednom, 26. kolu 4. maja, obe ekipe igraju kao domaćini,Jedinstvo 1936 sa Đerdapom iz Kladova a Mešdeevo sa Jagodinom.