Fudbalerke Napretka remizirale sa Kragujevčankama

Postavljeno: 04.02.2024

U prvoj kontrolnoj utakmici posle dvonedeljnog svakodnevnog pripremnog rada, fudbalerke Napretka su igrale nerešeno na svom terenu sa superligašem Radnički 1923 iz Kragujevca 1:1.

Povele su Kragujevčanke golom reprezentativke naše zemlje Vuković Marije u 30 minutu, izjednačila je Sudimac Selena u 40 minutu  i tim golom je postavila konačan rezultat na ovoj utakmici.

Kruševljanke su ovaj meč igrale pod opterecenjem usled jakih treninga koje su imale ove dve nedelje od kad su počele pripreme, pa si im jos teške noge od napora.

Na ovom susretu Napredak je igrao bez četiri standardne prvotimke što zbog bolesti, što zbog povreda: Milice Đuričić Ćosović, Nađe Gavrilović, Milice Poljaković i kapitena Lidije Bondžić.