Fudbalerima Napretka bod u komšijskom derbiju na Čairu

Postavljeno: 06.10.2023

U 11. kolu Mozzart Bet Super lige Srbije fudbaleri Napretka odigrali su nerešeno – 1:1 sa Radničkim u Nišu

U završnici za infarkt, bukvalno u poslednjoj sekundi utakmice Slobodan Stanojlović „džoker“ trenera Perišića, koji se na terenu pojavio u 88. minutu, uspeo je da savlada golmana domaćih Rosića i obezbedi bod!

Radnički je stigao do vođstva u 27. minutu preko Škrbića, na suprotnoj strani Čarapani nisu uspeli da realizuju ni jednu od svojih šansi i na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću domaćih. U nastavku dominacija Nišlija, koji su u finišu pogodili i stativu, ali više ni jednom Savićevu mrežu i onda – kazna Stanojlovića za konačnih 1:1.

Predstoji dvonedeljna pauza zbog obaveza reprezentacije, a potom u Kruševac stiže kragujevački Radnički 1923.