Fudbaleri Napretka poraženi u duelu sa IMT-om

Postavljeno: 06.11.2023

U 14. kolu Mozzart Bet Super lige Srbije Čarapani su u susretu sa beogradskim IMT – om doživeli najveći poraz ove jeseni pod Bagdalom – 0:4

Od samog početka utakmice je krenulo loše i već u petom minutu na semaforu je stajalo 0:1, a do kraja prvog poluvremena gosti su duplirali prednost sa bele tačke.

Pokušali su domaći fudbaleri u nastavku da anuliraju „minus“, ali nisu bili konkretni pred golom „traktorista“.

Možda bi se odnos snaga i promenio da je u 66. minutu dosuđen penal, kada su Čarapani signalizirali igranje rukom jednog od defanzivaca Beograđana, ali sudija Radaković u toj situaciji nije video ništa sporno.

Vrlo brzo, posle samo četiri minuta, kapitulirao je golman Savić po treći put, primio potom i četvrti gol i gosti su zasluženo odneli sva tri boda i otišli kući – pevajući.

U sledećem kolu, u subotu, Napredak gostuje kod Radnika.