Trajal u Kupu lako do polufinala

Postavljeno: 04.08.2022

Fudbaleri Trajala pobedili su u utakmici četvrtfinala Kupa Regiona istočne Srbije u Kruševcu ekipu Kosanice iz Kuršumlije sa 4:0.

Nedoumica nije bilo. Kruševački prvoligaš očekivano je dominirao protiv tima iz Kuršumlije, koji je u prvom poluvremenu pružio nešto jači otpor, ali su “gumari” taj deo utakmice dobili sa 1:0, golom Anđelkovića. U nastavku utakmice, iz potpune dominacije Trajala, koji je nastupio sa svojim kombinovanim timom, proistekla su još tri gola, koja su za gumare postigli Savić i Milosavljević, koji je bio dvostruki strelac.

Polufinalnu utakmicu Kupa FSRIS Trajal igra već sledeće nedelje. U međuvremenu, “gumare” ovog vikenda očekuje utakmica drugog kola Prve lige Srbije, pred svojim navijačima protiv IMT-a iz Beograda. U prvom, u gostima su pobedili ekipu Rada sa 2:1 i uknjižili prve bodove u ovom prvenstvu.

S.M., FOTO: FK Trayal